Цвяхи шиферні та цвяхи будівельні

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка

Цвяхи оптом і в роздріб від виробника

У будівництві цвяхи грають важливу роль, тому від матеріалу виробу залежить наскільки якісно буде виконана робота. Саме цвяхи є найпопулярнішим кріпильних елементом, вони використовуються як у великому будівництві, так і в дрібному ремонті. Наша компанія "ТІМ-МЕТИЗ" займається продажем шиферних та будівельних цвяхів, будь-яка з нашої продукції відповідає всім стандартам якості.

Можливо ви не знали, але такий простий елемент як будівельний цвях має три складові:

  • загострений кінець,
  • шляпка,
  • стержень.

У свою чергу стрижень може бути пірамідальний, круглий або квадратний. Інша складова, капелюшок, має також кілька варіацій, в залежності від призначення цвяха виділяють різні форми і розміри капелюшки. Наша продукція має всі необхідні умови, метизні вироби проходять всі експертизи і мають високу якість. Також наші цвяхи мають повну відповідність стандарту ГОСТ 4028-63.

Шиферні цвяхи можуть відрізнятися від звичайних будівельних, адже вони повинні мати іншу капелюшок (міцніша, оцинкована) і збільшені розміри. Стандартно розмір шиферного цвяха від 70 до 120 мм, а його основним матеріалом є оцинковане залізо, яке не піддається впливу корозії. Вибір цвяха також залежить від інших показників, наприклад, від висоти гребенів шиферу. Врахуйте висоту шиферу, вона повинна бути такою, щоб, проникнувши в шифер і обрешітку дошки цвях можна було ще й загнути. Розрахуйте цей показник і виберіть ідеальну довжину, краще брати цвях трохи довше норми. Ще однією рекомендацією при виборі цвяха є його можливість тримати вологу. Тобто капелюшок не повинна пропускати дощ під дах, але також рекомендуємо додатково встановити під капелюшок гумову прокладку.

Наша компанія пропонує великий вибір цвяхів для будівництва, до них відносяться різні габарити, довжина і призначення. Також ми готові працювати з великими замовниками, Тім Метиз самостійно виготовляє вироби у великих обсягах. Будь-який з цвяхів крім якісного матеріалу створюється передовим обладнанням іноземного виробництва.