Дріт ОК

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка

Продаж дроту ОК оптом і в роздріб від виробника

Виробництво метизів направлено на різні вироби, і більшу частину з них займає саме дріт. Якщо враховувати статистику, то в цілому дріт становить 60% ринку метизних виробів. У свою чергу дріт ділитися на класи та інші характеристики, але всі вони повинні відповідати стандарту ГОСТ 2333-80. З даного стандарту метизної дротом вважається виріб, який має форму поперечного перерізу. Форма може бути різною, прямокутної, квадратної, круглої, овальної та інших.

Також за стандартами будь-який подібний виріб повинен мати діаметр, який ділитися на групи. У першій групі передбачається діаметр до 0, 10 мм, тоді як до 9 групи ставитися дріт більше 8 мм. Компанія «TeamMetiz» займається продажем метизної продукції, і ми можемо запропонувати величезний асортимент і обсяги дроту різних розмірів.

Багатьом цікаво походження такого продукту і його виготовлення. Створюється дріт з низьковуглецевої сталі з часткою вуглецю до 0,25%. Також до складу входить:

  • легована сталь,
  • вуглецева сталь,
  • високолегована сталь,
  • спеціальні сплави, наприклад з антикорозійними властивостями.

Процес виробництва проходить в кілька етапів, де основним є волочіння. Для тих хто не знає, волочіння - це обробка металу тиском, де метал кілька разів протягують через волоку. Саме такий метод дозволяє отримати виріб з ідеальними розмірами і найкращою міцністю. Наша компанія використовує саме такий метод виробництва, адже ми намагаємося виготовити кращий товар, який вже реалізований в багато країн і міста України.

Де використовують дріт?

Даний метизновий виріб використовується в самих різних цілях при будівництві, але найчастіше його застосовують для армування залізобетонних конструкцій. Також часто застосовується для виробництва сіток і армування гумотехнічних виробів. Компанія Тім Метиз пропонує великий асортимент дроту, ви можете вибрати виріб під свої потреби, адже у нас представлена дріт різного діаметру.