Дріт в'язальні ОК ТО 200г

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка

Виробництво в'язального дроту ОК ТО

Широкий розвиток будівництва змусило виготовляти нові матеріали, і дріт далеко не виняток. На даний момент ми представляємо саме в'язальний дріт, яку можна купити у нас в великих обсягах. Багато хто може не знати про те, для чого потрібна в'язальний дріт, адже вона не настільки популярна в будівництві. Але насправді такий витратний матеріал може бути використаний у багатьох сферах, часто для з'єднання монолітних конструкцій або просто в якості з'єднання декількох деталей. Міцність виробу на висоті, а значить ви отримаєте надійне кріплення і впевненість в його довговічності. На жаль, технічні показники в'язального дроту роблять її додатковим матеріалом, але все ж вона повинна бути застосована в будь-якому малому і великому будівництві.

Компанія «ТИМ-МЕТИЗ» пропонує вам купити в'язальну дріт в Україні, незважаючи на високу якість продукту і виробництво його новітніми технологіями ми можемо запропонувати вам конкурентоспроможну ціну. Також наша продукція виготовляється у відповідності з усіма стандартами, зокрема з ГОСТ 3282-74. Вартість виробу може варіюватися в залежності від товщини, у нас представлені розміри від 1 мм.

Види в'язального дроту

Основним призначенням в'язального дроту є з'єднання арматури для залізобетонних конструкцій, тому вимоги до такого матеріалу повинні бути на висоті. Відповідно, виділяють два види дроту:

  • звичайна,
  • поволока, створена шляхом випалу.

Якщо ви хочете застосувати її в з'єднанні арматури, то краще за все купити в'язальну дріт, створену шляхом випалу. Вона міцніша, і в будь-якому випадку вона більш надійніше, ніж з'єднання методом зварювання.

В процесі виробництва в'язаного дроту обов'язково входить нагрівання або загартовування. Таким чином, дріт стане міцнішою, не піддаватиметься зовнішнім впливам і отримає кращу м'якість. Також варто відзначити, що подібний метиз абсолютно не тягнеться, його можна використовувати тривалий час. Якщо ви плануєте використовувати в'язальну дріт для в'язки арматури, найкраще визначити ідеальний діаметр. Цей показник залежить від товщини арматури, наприклад, якщо ви хочете в'язати арматуру діаметром 8-12 мм, найкраще використовувати дріт ф1,2-1,4мм.