Дріт ВР-1

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка

Продаж дроту ВР-1 оптом і в роздріб від виробника

На даний момент існує безліч видів дроту, кожен з них має власну сферу застосування і відповідність стандартам. Але ми пропонуємо купити дріт ВР-1, який повністю відповідає стандарту ГОСТ 6727-80 (стандарт для армованої дроту). Взагалі армований дріт може бути двох класів:

  • дріт ВР-1;
  • дріт ВР-2.

Обидва з них мають одне призначення - армування залізобетону.

Ми пропонуємо купити оптом саме перший тип, адже це якісний сталевий дріт, який в першу чергу створюється для залізобетонних конструкцій зі звичайним напругою. Тобто даний виріб відрізняється високою міцністю, яка в свою чергу була досягнута завдяки тому, що дріт є вуглецевої і холоднотянутой. За своїми характеристиками і на відміну від дроту ВР-2 представлена ​​нами продукція є простим арматурним дротом. Головним компонентом виробу є низьковуглецева сталь. Ми робимо тільки кращий дріт в Україні, адже при його виготовленні використовується катанка по ГОСТ 14-15-193. Компанія «TeamMetiz» самостійно виробляє всю метизну продукцію, представлену в інтернет магазині, тому ви можете бути впевнені в якості продукції. 

Опис дроту ВР-1

У назві не випадково вказується абревіатура ВР, це означає, що виріб ребристого типу. Виготовлення відбувається на кращому обладнанні, завдяки чому можна отримати готові мотки вагою від 950 до 1 050 кг. Згортання відбувається так, що дріт не заплутається. Також наш продукт відповідає той вимозі, що кожен моток має всього 1 відрізок.

Що стосується характеристик, то в першу чергу метизний виріб не можє мати тріщини, розшарування або раковини. Вимогами до дроту дозволяється мати невеликий наліт іржі і не глибокі вм'ятини. Але будьте впевнені, що наш дріт ВР-1 не матиме ніяких видимих ​​дефектів. У каталозі продукції представлено кілька різних варіантів дроту, більшою мірою вони відрізняються діаметром. Такий показник починається з 2,5 мм і закінчується 5 мм. Для будівництва найчастіше використовують дріт Ø4 міліметри, його також широко використовують для виготовлення сіток для залізобетонних конструкцiй.